Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turjan Hyska - Provokacija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Plase bombën
Plase bombën
Plase bombën

Verse 1

Dita me stres, nuk po mbaron
Nata filloi, më keq ska ku shkon
Nuk du taksi, nuk jam për shpi
Nuk du me pa fytyra, smë ha per asnji
Hajde me mirë po eci n’bllok
Deri ketu spo duket grope
Diku diss, diku bejn biss
Ene me viz dhe kanabis,
Erdhen cunat ou, nga amsterdami n’bllok
Nerva nuk po kom, truri nuk po me bon
Asaj po I bëj tel, po nr mdel I zon
Zhurmë e madhe shumë shumë
Zhurmë e madhe shumë shumë
Snap chati namin, gocat janë pa mamin
njera po m’shikon, keqas po m’shikon
me duket se mshikon, ok po më shikon
U bë një orë që flas, por bën sikur smw don
Mlodhi tu ia lyp, hajt po e hyp ndron ndron
Hajt po hyp ndron ndron
Hajt po hyp ndron ndron

What???

Provokaciaaaaaa
Provokaciaaaaaa
Provokaciaaaaaa

Verse 2

Hajt këtu me shokun te te mesoj un bllokun
Ke dëgju për zogun, po ske degju për nokun
Hajde vere plisin do shikosh parisin
Mos ma ngri mu zonin, se të nxjerr kartonin
Hajde pa eksese, boll pive me ekse
Mos më nxirr pretekste ,nuk të bëj më tekste
Shqipen sma kupton,ta shpjegoj me stile
Stilin stil Loriku, poshte ti, siper miku
Nerva nuk po kom truri nuk po mbon
Asaj po I bëj tel , po nr mdel I zon
Zhurmë e madhe shumë shumë
Zhurmë e madhe shumë shumë
Snapchati namin ,gocat janë pa mamin
Njwra po mshikon, keqas po mshikon
mduket se me shikon, ok po më shikon
U bë një orë që flas por bën sikur smë don
Mlodhi tu ia lyp, hajt po hyp ne dron ne dron
Hajt po hyp ndron ndron
Hajt po hyp Ndron ndron

What???

Provokaciaaaaaa x3

Hajde hajde dance with me
Hajde hajde dance with me
Hajde hajde dance with me

Provokaciaaaaaa
Categoria
Intrattenime
Turjan Hyska
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/05/2016
Teksti: Turjan Hyska


Turjan Hyska - Provokacija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Provokacija".
3. Video është e këngës "Provokacija", por nuk këndohet nga Turjan Hyska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Turjan Hyska:


Komente 0