A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Turjan Hyska - Provokacija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2016

2016-05-20T16:00:02

Teksti:

Turjan Hyska


Plase bombën
Plase bombën
Plase bombën

Verse 1

Dita me stres, nuk po mbaron
Nata filloi, më keq ska ku shkon
Nuk du taksi, nuk jam për shpi
Nuk du me pa fytyra, smë ha per asnji
Hajde me mirë po eci n’bllok
Deri ketu spo duket grope
Diku diss, diku bejn biss
Ene me viz dhe kanabis,
Erdhen cunat ou, nga amsterdami n’bllok
Nerva nuk po kom, truri nuk po me bon
Asaj po I bëj tel, po nr mdel I zon
Zhurmë e madhe shumë shumë
Zhurmë e madhe shumë shumë
Snap chati namin, gocat janë pa mamin
njera po m’shikon, keqas po m’shikon
me duket se mshikon, ok po më shikon
U bë një orë që flas, por bën sikur smw don
Mlodhi tu ia lyp, hajt po e hyp ndron ndron
Hajt po hyp ndron ndron
Hajt po hyp ndron ndron

What???

Provokaciaaaaaa
Provokaciaaaaaa
Provokaciaaaaaa

Verse 2

Hajt këtu me shokun te te mesoj un bllokun
Ke dëgju për zogun, po ske degju për nokun
Hajde vere plisin do shikosh parisin
Mos ma ngri mu zonin, se të nxjerr kartonin
Hajde pa eksese, boll pive me ekse
Mos më nxirr pretekste ,nuk të bëj më tekste
Shqipen sma kupton,ta shpjegoj me stile
Stilin stil Loriku, poshte ti, siper miku
Nerva nuk po kom truri nuk po mbon
Asaj po I bëj tel , po nr mdel I zon
Zhurmë e madhe shumë shumë
Zhurmë e madhe shumë shumë
Snapchati namin ,gocat janë pa mamin
Njwra po mshikon, keqas po mshikon
mduket se me shikon, ok po më shikon
U bë një orë që flas por bën sikur smë don
Mlodhi tu ia lyp, hajt po hyp ne dron ne dron
Hajt po hyp ndron ndron
Hajt po hyp Ndron ndron

What???

Provokaciaaaaaa x3

Hajde hajde dance with me
Hajde hajde dance with me
Hajde hajde dance with me

Provokaciaaaaaa
Categoria
Intrattenime