Më mbaj mend (për 1 muaj)

Udha E Shkembit - Vetem Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Te mbaja prane
s'e di sesi
nuk i besoja vetes une
se prane te kisha ty
tani s'je me
çdo gje per ty
kam bere dhe bej
dhe do vazhdoj ne perjetesi
te lutem veç per ty

Vetem per ty ja vlen
pergjerimin s'e kursej
vetem per ty çdo gje une e blej

REF.:
Ndoshta dhe zotin per ty une e harroj
perndi per mua ti je sot
ndaj s'dua asgje
je veç ti qe me mungon
lotet ti fal dhe syte verboj
jo nuk i dua s'me sherbejne
ne kete bote je vetem ti
qe me jep jete

Vetem per ty ja vlen
pergjerimin s'e kursej
vetem per ty çdo gje une e blej
Vetem per ty do rroj
dhe sa kohe une do kem jete
Vetem per ty ja vlen
te vdes i qete

REF.:
Ndoshta dhe zotin per ty une e harroj
perndi per mua ti je sot
ndaj s'dua asgje
je veç ti qe me mungon
lotet ti fal dhe syte verboj
jo nuk i dua s'me sherbejne
ne kete bote je vetem ti
qe me jep jete


Udha E Shkembit - Vetem Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Per Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Per Ty", por nuk këndohet nga Udha E Shkembit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0