Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ufo Click - Zor O Me Bo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pancho
Zor'o me bo qato senin une vet e gjej perpak me ndryshu met pru prej qasaj lsho krejt smunesh mem lon pa to krejt tjerat i ka knej obligim per sen kur sen t'karit ska anej
Das
Qa bina na kneje dina na hej krejt okej vene nprishtin po vene spo gjej si me shku nclub per gayanother wayi njejti DJ flesha me K-j po flitet per veni Jshit's okej publika me ce po lypin cece stili i bleros si jokera npoker varet kush e mer e nvaret qysh mer merreni therreni nven t'trillit ky sen osht mes n'break t'bitit nese ja bojna mes n'break t'dillit mes nbreak t'dillit

Pancho
Zor'o me bo qato senin une vet e gjej perpak me ndryshu met pru prej qasaj lsho krejt smunesh mem lon pa to krejt tjerat i ka knej obligim per sen kur sen t'karit ska anej

Ky tekst u dërgua nga  meriton


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2010


Ufo Click - Zor O Me Bo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zor O Me Bo".
3. Video është e këngës "Zor O Me Bo", por nuk këndohet nga Ufo Click.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ufo Click:


Komente 0