Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ujku I Cerrikut

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  34
 • Emri i Vërtetë:
 • Saimir Rexhepi
 • Vendlindja:
 • Cerrik 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ujku I Cerrikut është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes Më datë 22 Shkurt 2019, Anna Jenifer publikon videoklipin "Shisha Bar", në bashkëpunim me Luluja & Ujku Cerrikut....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Cano

Erlind Zeraliu

Orhan Dushullovci

Avni Deliu

Naser Rafuna

Dorian Matlija

Arbër Skënderaj

Gezim Berisha

Ralien

Albo 06

Tags: Ujku I Cerrikut, Saimir Rexhepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet