Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ujvesa Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Ujvesa Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Valsi". Më datë 9 Tetor 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Zbuloj Me Vone". Në Dhjetor 2012, Ujvesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Sa Shpejt U Rrita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Edona Ibrahimi

Rinesa Deshishku

Triola Jakupi

Arita Deva

Xhenis Dhima

Ambra Troplini

Anida Zeqiri

Greta Dulaj

Donika Lumi

Belina Blakaj


Tags: Ujvesa Jakupi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet