A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ummet - I Murder U


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/10/2011

2011-10-03T09:01:40

I say whats up fake-a ska mo ku mu kap
underground king is back me ju bo kasap
spo muj mo me ju pa qeshtu jom ka kupi
qaq qe jom i esht o kam dridhet trupi
e dhitet s´lat ren me bo sen ma shum
qaq t´kqij qe jeni m´dhimet me harxhu plum
qiftin e juve n´mahall tem se shoh
se ktu jena njo per krejt e krejt per njo
duhet rutin me bo me pastru terren
let dihet kush osht kush e kush rrin nkrye vend
se repera plot per 80% t´dopt
krejt poeta t´karit bre jau qifsha ropt
mvjen inati se qysh juve sju vjen inati
mi thon vetes MC to pagu sene gati
sju boj hesap ndash kah 10 dilni n´front
kam ber per secilin ju fuckin dumb

Refreni: X2

I murder u ty a pom bohesh qe spom nin?
thirri truprojet qe me ty net rrin
hongre mut tash baji krejt qkat vin
un ata krejt familjen ta qim

N´mahall shpinen ta rrehin qefin tu ta bo
dil n´mahall tjeter e sheh qe syt sdojn me ti pa
ju fakes mkeni borxh shum nket sen
je kam shtin me bo haraq
nqat vend ku nen
e di qe gjumi s´tzen thu ku mu kon si ti
le qe tru ski po as tel e aftsi
ket sen pe bi se prej juve boll u bo
ska mo happy end qetash weq horror per juve mo
nonat e juve krenohen bre kopila
nuk e din qe shkretoni si kar o debilla
mu kon i jemi skam nevoj qe ty t nemi
weq njo ta kisha bo prej tokes ty t shemi
nonen e qorrit hala n industri nen
ka njet mu bo hitman me zon venin tem
tju ki krejt rend mdoket sun isha ngi
masaker osht pak ksaj pune
qysh i ki hi

Refren:X2

O dhifq a mendowe qe Ummeti qaq a?
jo kom ardh me ti qi krejt ren qetash
jo weq qetash po derisa nuk del prej ksaj industrie a morre wesh
e dini kush osht edhe e din qka ju ka gjet

Refren X2


Lyrics submited by Junior MafiaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019