Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çun Lajçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  66
BIOGRAFIA: Çun Lajçi është një këngëtar dhe shkrimtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Me 43 vite karriere mbi supe, Cun Lajqi, vazhdon ta kete pjese te jetes aktrimin. Se bashku me te tjeret, ai i perket brezit qe shenuan teatrin duke e bere nje art fisnik dhe me nje mision te madh. Ai, gjithsesi, mbetet njeri nga aktoret me te gjithanshem dhe me te adhuruar nga dashmairet e ketij arti suprem. Cuni i skenes dikur, tashme eshte bere nje Orfe i kesaj skene. Më datë 7 Dhjetor 2019, Lindon Camaj & Çuni Lajçi publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mhill Krasniqi

Rifat Draga

Agim Baftjari

Isa Veliu

Fadil Llugaxhiu

Qamili I Vogel

Ismet Demaj

Fatmir Bajra

Dervish Dervishi

Gëzim Ahmetaj

Tags: Çun Lajçi, Cun Lajqi, Cun Lajci, Qun Lajqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet