Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unfame

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Unfame është një këngëtar. UnFamE perndryshe Limmi, jeton dhe vepron ne Zhur. Ndjek Msimet ne shkollë te mesme. Ne fillim kur bëri kengen e parë për disa mosmarrveshje kishte pseudonimin tij Limmi emrin e tija.Mirpo pastaj e ndrroi duke e bërë UnFamE qe d.m.th (pa famë) Kenga e parë e UnFamE është UnFamE ft Big WoLF - U 3te. Tashti UnFamE vazhdon edhe me tej te mirret me muzikën RaP Ku edhe në bashkpunim me shokët e tij e kan formuar grupin qe thirret Sp3 - Sol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uragani

Trimi A.K.A Dr.L

Gold King

Ecstasy Tlg

Ej-G

Dj Sadi

Loyal Man

Bekon Mehmeti

Valo

Mafia

Tags: Unfame, Limmi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet