A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Unikkatil - New Hit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/07/2013

2013-07-22T23:52:05

e yaaa yeaah unikkatiL

e kom ni mistik rreth meje problem i pa zgjedhun
ka do qe po shkoj gjinja po vijn t'mledhun
a je ti katili dashni dost qa bone
do do pi tyne dojn me ma shajt at none
krah n'vete fjalt si maqete (machete)
do bile pom vesin a je i ksaj planete
a beson n'Zotin a je me dreqin
a e han flin shqipe a e han perpeqin
si me kon n'mikroskop t'dyjes
runa pi kti kallamiti po runa pi rens
që um percjell kadoh qe sillna si hija
armiqt e mi derdhin lot me kusija
Ej shoki mos thuj qashtu
se mandej nuk kom faj nese un gjuj qashtu
e mund t'shkoj n'kar kujt nuk ja musha synin
2 pllom mi tok urdhno prishma tymin
un jom rrit dikujt n'qaf per mi flug
kto fjal jon per konga aksion kam per rrug
aura jem kundershtart i perflaki
jom veq nje njeri i thjesht por demtoj si NAGASAKI


Lyrics submited by Tuti   rinardy   Arlindi12
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019