A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Intro (Kanuni I Katilit)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  65

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Unikkatil Prezanton The Bloody Alboz"

Song from the album:

"Kanuni I Katilit"


UniKKaTiL
...................
Yeah
Yta po dojn ma rrzu katilin po kerkush spo mun me rrzu
Yes is back
Yeah
E ju xhelozat cili pej juve po dridhet mas shumti
Hehe yeah
The mothefuckin BLOODY ALBOZ
UniKKaTiL-i KANUNI I KATILIT
Kallzoi krejt pidhav qe REBELI u kthy
E nese dikush han mut per mu ateher let vazhdon heh
Ey oh tih a pe shfrytzojna at mgjupin a jo
Yeah dashni per SHQIPËT E PËRGJAKSHME
Edhe per teton qe kan dashni per mu
E kta tjetrt a e din qka kicma
Heheh
O budall
...................


Lyrics submited by Dushkovo_hooligan   Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019