A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Mesazh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/09/2009

2009-09-19T13:55:54

RRebeli Hala nuk ka Vdek
Veq Ka ni Her po Don Pushim
Veq sa her Qe kom Mu kthy
Kom me Bo Naj EXPLODIM
Qeky Sen o Vertetim
per Kon Do qe po Dyshon
po ju kom shajt
Ha Qa Kari PO Don !!(L)


Lyrics submited by Sabyna Tba Kaxhakoss   MrBlacke-Cards (1)

U krijua nga Kapo 2018-12-08 19:36:29
Sa herë që kom mu kthy
Kom me bo naj explodim
Qeky sen o vërtetim
Për kon do që po dyshon

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019