A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • U
  • Unikkatil
  • Shan Reperat E Vjeter (Mesazh Per Reperat E Ri)

Unikkatil - Shan Reperat E Vjeter (Mesazh Per Reperat E Ri)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/06/2013

2013-06-22T12:18:54

...................................................
Du mi pershendet kejt repart e ri
E di qe keni talent e potencial
Se kta reperat e vjeter i kan pshurr nto
Ja kan prish kejt punt (Ja kan mar ftyren)
Seriozisht e kan bo repin mu dok
E kan bo repin mu dok ndryshe
Kupton ata thojn demek neve na kan qel rrugen
E sene vene e boll shet
Ti kerkujna sja ke qel rrugen shqipe
Kerkujna hiq
Seni kshyr qishtu o puna
Ata na kan mshel rrugen
Se ata kan bo asi rap pussyyyy shet
Am kupton
E kerkush masanej ska dasht mi ngu kta dverrtetit
Jo bre kta ste koken si kta dvjetrit
Kta kta po shajkan kta te koken t'flliqt
U kon ma fshtir per neve
Per me depertu sherri qasaj seni qe kan egzistu ata tjert
Ja kan dhon njerzve iden se repi duhet me kon qashtu
Jo shqipe repi o qishtu qysh e bojna na
KAPISHHHHHH
.................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019