A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Jeta Sosht Film (Remix)  (Feat. Tee)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/03/2013

2013-03-30T19:24:33

UniKKaTiL
................................................
Shum tipa menojn qe jan t'mdhaj e ala jan fmi
Shojn filma mafijasha menojn qe jan mafi
Shqipe e kom ni kshill mos kshyr shum televizi
Me trup je bo gorill po me men hala i ri
E idollizon Capone e 2PAC-in karit
Un e idollizoj gjyshin gjakun e shqiptarit
Se s'ka njeri qe ma ndrron menen e m'ndryshon
Ngoj fjalt e RREBELIT e shum sene i mson
Nuk esht ky film me perfundim t'gzushem
Jeta esht kurv qe t'len me sy t'pikllushem t'idhnushem
Per ata llogarit rezultatin
Keq edhe mir nuk e di qysh e ki fatin
Pregaditu per ma t'keqen guxim n'veti
Se mos po t'deshtojn planet e masne thu qa m'gjeti
Rri i gatshem per kiamet n'kerkan mos u mbeshtet
Kur tanat i pret mir se vjen n'realitet shqipe
................................................

Ref;2 N.A.G
................................................
Jeta s'osht film shqipe maje n'men
Jeta osht sen qe t'shtin mu bo i 3'nt
Po ndersa ki qellim e guxim n'jet
Vazhdo provo masne sheh sukses t'vertet
................................................

Tee
................................................
Prej qe jom kon fmi mu problemet u m'kan njek
Kur i bona 16 vjet 1 katil i vertet
VIKTORIN e kom vlla udhes ti une kum shku
Mi ka msu ligjet e rruges edhe kurr si kum harru
N'Shkoll une shkova edhe rrall jom paraqit
Menojsha qe um hup koha n haraq njerzt mi qit
Derisa vishin te RREBELI edhe u lutshin sikur fmi
E vetmja m'nyr me m'nal mu u kon RREBELI mem mshel n'shpi
Nat e nat u m'kan shku por per t'mir e paske pas
Jeta u kuptu po tash von mu kthy permas
I ke kqyr do filma mor haver menon qe jeta esht qashtu
Paske keqkuptu se s'ka sen pa punu
................................................

Ref;2 N.A.G
................................................
Jeta s'osht film shqipe maje n'men
Jeta osht sen qe t'shtin mu bo i 3'nt
Po ndersa ki qellim e guxim n'jet
Vazhdo provo masne sheh sukses t'vertet
................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019