Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unknown

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Unknown është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Unknown, ashtu si emri i tij artistik mund të jetë “I panjohur” për momentin për shumë njerëz, por jo edhe për shumë kohë. Reperi i ri kosovar Unknown ka publikuar deri më tani disa projekte muzikore në studion “Inrecordss”, të cilat janë mirëpritur nga publiku. "Rose e Titanikut" është kënga e parë, e cila tregon fazat e ndarjes të dy të dashuruarve, ku si pikësynim është ‘Karma’, pra fuqia e hakmarrjes, pjesa e ftohjes nga fenomeni i dashuri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tonchee

Grande

Last Daddy

King Link

Luxhi

Genzzo

MMG Babloki

Don M1no

P-Life

J.B.

Tags: Unknown


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet