Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uragani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Uragani është një këngëtar. Gazmend Peci (UraGani) merret me muzike prej me teper se 5 vitesh. Tekstet dhe çdo perpunim i kengeve Osht Nga UraGani. Ka Formuar Grupin Grand StyLe. Eshte Njeri Nder Reperat me Te Ri dhe te pelqyer ne Mitrovice....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elines

Da Freak

Trimi A.K.A Dr.L

Bejuos

Dj Sadi

Unfame

Ridi

Arba-G

Mc Loti

V.M

Tags: Uragani, Uragan-I, Uragan-!, Gazmend Peci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet