Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Uran Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Uran Ismaili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ai ka nje kenge te titulluar "Peshku i Arte" e cila degjohet shpesh ne ekrane dhe koncerte. Pervec muzikes ai merret edhe me violine. Ka shkuar ne shume koncerte ku aty ka interpretuar me violine. Eshte ne shkollen "Musa Zajmi". Në Shtator 2016, Uran Ismaili merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Peshku I Artë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Molos Mucolli

Dren Selmani

Lorent Mataj

Venis Agaj

Arion Gashi

Ylli Gexha

Rajan Kukaleshi

Renato Sakica

Drion Shaqiri

Endi Muca


Tags: Uran Ismaili

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet