Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Urbanstyle

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Urbanstyle është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Vllezrit Susuri

R.A.G

Night Rappers

Supernova

Ligji Rruges

Motrat Krasniqi

Vëllezërit Zikolli

Era Corrupted

Tempulli G

Tags: Urbanstyle, Urban Style, Dj Bussulla, Urban-Style, Dj Busulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet