Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Urim Koshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Urim Koshi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 1984, Urim Koshi & Grupi TNT marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Vetem Une E Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareKenge Te Lehta Qytetare Vol. 1

Kenge Te Lehta Qytetare Vol. 2


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gani Miftari

Viktor Tahiraj

Muharrem Qena

Nevruz Yzeiri

Pellumb Elmazi

Adhurim Demiri

Zihni Berati

Klement Marku

Genc Tukiçi

Bedri Islami


Tags: Urim Koshi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet