Urim Koshi
Urim Koshi
Urim Koshi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: e lehtë
Urim Koshi është këngëtar dhe instrumentist i njohur. Në Qershor 1984, Urim Koshi & Grupi TNT marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Vetem Une E Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0