Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Koshi - Nje Dite Te Bukur Maji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje dite bukur maji un te takova
tek po rije ulur ne nje lule
lulet e majit per ty i enderova
dashurine ne shpirt veq ti ma vure...
lulet e majit per ty i enderova
dashurine ne shpirt veq ti ma vure...(2X)

por tani je vyshkur e me s'ke ere
lulet e tua per mua s'kane me vlere
nuk je ti lule e ditve t'majit
por je lule e kengve tmija t'vajit(2x)

me kujtohen ditet me te mira
dhe saher dehej ajo nga dashuria
ishe e vogel at'here moj vajza ime...
Urim Koshi
Publikimi: 23/07/2015


Urim Koshi - Nje Dite Te Bukur Maji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite Te Bukur Maji".
3. Video është e këngës "Nje Dite Te Bukur Maji", por nuk këndohet nga Urim Koshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Urim Koshi:


Komente 0