Urim Maksutaj
Urim Maksutaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Ditëlindja:
  • 26 Qershor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Urim Maksutaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 11 Mars 2020, Urim Maksutaj publikon videoklipin "Vitet Ikin". Teksti i këngës u shkrua nga Blond Krasniqi. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 4 Shtator 2021, Urim Maksutaj publikon videoklipin "E Pashpirt", në bashkëpunim me Jonin. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 30 Dhjetor 2021, Urim Maksutaj publikon videoklipin "Nje Jet", në bashkëpunim me Albulena Ukaj. Produksioni audio u realiz...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0