Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Puliqi - Nuse Na Po Marrim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

2X
ja filloj muzika me surle tupana e martojm djalin ton darsem t'madhe bojna
2X
Bjeri tupatin se pe martojm djalin nuse ta po marrim o hajde na ta kallim

2X
boni nanes temena se gzim t'madh aja ka naten dit e ka bo o me shum sevda

2X
Bjeri tupatin se pe martojm djalin nuse ta po marrim o hajde na ta kallim
2X
Bjeri tupatin se pe martojm djalin nuse ta po marrim o hajde na ta kallim


Ky tekst u dërgua nga Besart JashariUrim Puliqi
Publikimi: 03/09/2018


Urim Puliqi - Nuse Na Po Marrim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Na Po Marrim".
3. Video është e këngës "Nuse Na Po Marrim", por nuk këndohet nga Urim Puliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Urim Puliqi:


Komente 0