Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Puliqi - Kallne Motrat E Mija  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Aman Oj Dashni"

Komente

Asnjë Koment

07/07/2019

2019-07-07T14:56:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallne Motrat E Mija" kënduar nga Urim Puliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Urim Puliqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Urim Puliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet