Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Usher

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Usher Terry Raymond Iv
 • Vendlindja:
 • Dallas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Usher është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Usher Terry Raymond IV is an American singer, songwriter, dancer, and actor. He rose to fame in the late 1990s with the release of his second album My Way, which spawned his first U.S. Billboard Hot 100 number-one hit, "Nice & Slow". The album has been certified 6-times platinum by the Recording Industry Association of America (RIAA). His follow-up album, 8701, produced the Billboard Hot 100 number one hits "U Remind Me" and "U Got It Bad". Us...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kanye West

Justin Timberlake

Josh Turner

Will.I.Am

Flo Rida

Bobby Valentino

Adam Lambert

Pitbull

Lil Wayne

Nelly

Tags: Usher


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet