Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Can U Get Wit It

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Can U Get Wit It".
3. Video është e këngës "Can U Get Wit It", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Can U Get Wit It  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Every time I look at u
There's so many thing that I want to do
I promise u when I'm ready
that i'll spend my life with you

What is love is it steady
Cause I don't know what to do
Tell me girl if you're ready
To do what we came to do

One day we could be together
Cause u know that I wanna be down, baby
But right now we can all forget it
U know I gots to get around

I don't have much money, I can't buy a diamond ring
I'm aint tryin' to be funny, it's only a sexual thing

Can u get wit it
It's like that
It's only a sexual thing
Can u get wit it
It's like that
You're gonna love the joy I bring

Please forgive me cause I don't ever want rush u
I might sound a little hasty
But let's do what we came to do

U know my time is really precious
And u wasting a lot of mine
I'm gonna have 2 keep on movin'
If you can't make up your mind

One day we could be together
Cause u know that I wanna be down
But right now we can all forget it
Cause u know I gots to get around


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet