A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - If I Want To


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

(Usher)[J.D]
Everytime I look up
I see it in your face
U wanna hook up wit me
(U know U wanna hook up-stop playin)
Instead of acting like U supposed to
U cop an attitude like you're too good for me
(We know that ain't right)
And U know good and damn well that...

(Chorus)
If I wanted I could take U from ya man
With my eyes closed
I could have U eatin out the palm of my hand
And all your little girlfriends too
(No yU can't get with me I don't want U)
Yes I can and I will if I-If I want to
If I-If I want to baby

(Verse 2)
Ain't nobody trying clown you
But U too damn old to play high school games with me
(You know that man too damn old)
Yes U do, Cause even when I'm not around U
I be hearin from my friends U be askin bout me
(What's up with him? That's what U be sayin)

(Bridge)
I don't really care
How long U been together with your man-
It's just a matter of time
Before I make U mine
I wanna make it clear
So there's no misunderstanding-
That I get, what I want, when I want
(Is that a fact)

(Chorus 2x)
(Look out, yeah, oh U.S.)

That I get, what I want, when I want

[J.D]
(U know how it go gurl)
(If I wanted to-I could have U doin' whatever I want U too)
(You know but right now I'm just not really doin' that)
(But if i wanted to...anything I'm sayin
(you and your girls, I could have them too)
(It's crazy, listen)
(Chorus)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019