Më mbaj mend (për 1 muaj)

Usher - Intro-Lude 8701 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


8701
Man it's been a long time coming
But I never forgot about you
I'm here
Yeah, we've traveled the world
Seen a lot of places, so many faces
We had a good time - we've grown together
Who would've thought we'd stay down this long, heh?
This is my chance to share my world with you
And I know you're gonna like it
Are you ready?Nuk kemi video për këtë këngë.


Usher
Publikimi: 01/01/2007


Usher - Intro-Lude 8701
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro-Lude 8701".
3. Video është e këngës "Intro-Lude 8701", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Usher:


Komente 0