A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Rock Wit'cha


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

now that u are here with me
baby lets do it right
lady u know just what i mean
i want to hold u, oh so tight
baby just touch me anywhere
cutie u turn me on (oh baby)
i like to run my fingers thru your hair
so come on and stay with me all night

(chorus)
i wanna rock witcha baby
all night long
i wanna roll witcha lady
the feeling so strong
i wanna rock witcha lady
all night long
rock n roll n roll n rock
makin' sweet lovin' dont u ever stop


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019