Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - T.T.P

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T.T.P".
3. Video është e këngës "T.T.P", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - T.T.P  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Oh, oh,( You should be lookin for a) oh, T-T-P
Oh, oh, (You should be lookin for a) oh, T-T-P

Somebody tell me
Why do people stay in situations that'll never work
Thinkin' bout you wanna leave and
You can't wait to get even
When deep inside it really hurts
I never should of ever got in the mix
You'll never understand till you go through it
All the rights things to say
Wrong things to do
While you're out tryina pick and choose

You should be lookin' for a TTP
Now that I know the difference
That's all I'm tryna be with
Somebody that keeps it all in together now
I'm living better
Since I found the total package

You should be lookin' for a TTP
Now that I know the difference
That's all I'm tryna be with
Somebody that keeps it all in together now
I'm living better
Since I found the total package

I used to be young and dumb
And always wanted to run in the streets
Cause I thought that was where it was at
But it wasn't all it did was leave a brother in the cold
With nowhere to go
I caught myself slippin'
Thinkin' I was the lick, I was trippin'
Tried to jump dip to dip
I thought it was a way to be happy
Until somebody took time to tell me

You should be lookin' for a TTP
Now that I know the difference
That's all I'm tryna be with
Somebody that keeps it all in together now
I'm living better
Since I found the total package

You should be lookin' for a TTP
Now that I know the difference
That's all I'm tryna be with
Somebody that keeps it all in together now
I'm living better
Since I found the total package

So many people think
They got it - but they don't have a clue
You gotta have more than just a body
For me to be talkin' about you oh
Take it from me when playin' the game you're day will come
When you gotta stop what you do
and start lookin' for the one

(Breakdown)

You should be lookin' for a TTP
Now that I know the difference
That's all I'm tryna be with
Somebody that keeps it all in together now
I'm living better
Since I found my total package


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet