A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - U Don't Have To


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Intro(2x)
Yo after tonight
Don't leave your girl around me
True playa fo' real
Ask my nigga Pharrell

Situations will arise
In our lives
But U gotta to be smart about it
Cele-brations with the guys
I sacrified
'Cause I knew U could not sleep without it
Meanwhile I...I...
I loved U
U were my girl
U see I...I...
Thought the world of U
But you're still steady leavin'

U don't have to call
It's okay girl
'Cause I'mma be alright tonight (2x)

Aw girl your face is
Sayin' why
Tears in eyes
Should've been more smart about it
Should've cherished me
Listenin' to friends, now it's the end
And again
No story can end without it
Damn right...
I loved U
You were my girl
U see I...I...
Thought the world of U
But you're still steady leavin

U don't have to call
It's okay girl
'Cause I'mma be alright tonight(x2)

Gonna boogie tonight
'Cause I'm honestly too young of a guy
To stay home
Waitin for love
So tonight
I'm gonna do what a single man does
And that's party

U don't have to call
It's okay girl
I'mma be alright tonight (3x)

Gonna boogie tonight
'Cause I'm honestly too young of a guy
To stay home
Waitin for love
So tonight I'm gonna do what a single man does
And that's party

U don't have to call
It's okay girl
'Cause I'mma be alright tonight (3x)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019