A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Crazy


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I'm crazy, so crazy
I'm crazy about you
I'm crazy so crazy, about you
(Crazy 'bout you baby)

What kind of love is this
That keeps me hypnotized - cant' get you off
My mind
Don't ever let it end - let it go on and on and on
Cause you know it turns me on

Whisper in my ear, just what I want to hear
Cause no one can love me like you do
Ohh that's why I am
Crazy...

[Chorus]
I'd like to take this time
To tell you how I feel - to let you know the deal
So baby, let's make plans
I want you to be my only girl
Cause you know I'll be your man

[Chorus]

I'm crazy - about you

[Chorus]


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019