Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - I Will

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Will".
3. Video është e këngës "I Will", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - I Will  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Hook]

I'll pay a penny for your thoughts
A nickel for your kiss, you know that I will
I'll pay a penny for your thoughts, yes I will
A nickel for your kiss, you know that I will (listen)

Listen honey baby, there's something that I've
Gotta make clear
You may have had other lovers in your life
That can't compare to what's going down here
I promise I'll be (genle), I'm gonna give you all
That I've got (got)
Don't say no, let your body go,
I'll do my thing nice and slow if you tell me your
Thoughts

[Hook]

I'll pay a penny for your thoughts
A nickel for your kiss, you know that I will
I'll pay a penny for your thoughts, come on
A nickel for your kiss, you know that I will, I Will

I will pay anything to know what's on your mind
I do whatever it takes, pretty baby
I will pay anything to know what's on your
Mind Please tell me baby, I would pay anytime, Tell me what's on your mind
Yeah, yeah, yeah

Whatever you want girl
Whatever you need lady
I'll be right there for you baby, yes I will
I'll pay a penny for your thoughts
A nickel for your kiss, I will


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet