Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Doin' The Most

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doin' The Most".
3. Video është e këngës "Doin' The Most", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Doin' The Most  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00This is just to show my appreciation
For all of your love
For all of these years

[Chorus]
Your doinÂ’ the most (yeah, yeah)
I wanna learn (oh yeah, yeah)
To understand (oh baby, baby yeah)
And I like it babe (and I like babe)
Listen

[Verse 1]
You there for me
Everytime
You make sure that IÂ’m
Alright
Down for me
With so much love
No matter what
I canÂ’t believe you deal with me
Even when I put you down
How can you keep giving?
When I disappoint you
You donÂ’t deserve it
But why do you take it?
‘Cause you say I’m worth it

{Chorus}
Your doin the most (show me baby)
I wanna learn (teach me suga)
To understand
How to love and please you (yeah)
Like you do every time I need you (oh, oh yeah)

Your doin the most (your doin the most)
I wanna learn (I wanna learn)
To understand
I sampled a taste of your forever
And I like it babe (and I like it babe)

[Verse 2]
It been a minute since we spent some time
I was in the wrong state of mind
Hope I can fix it
With dinner by candlelight
A dozen roses
Hershey kisses for all the ground you walk on
If I never told you
IÂ’m so proud to say your mine
My time and attention
IÂ’m willing to give it
I donÂ’t wanna lose you
I couldnÂ’t take it

[Chorus]
Yeah your doin the most (your doin the most)
I wanna learn (teach me suga)
To understand
How to love and please you (yeah)
Like you do every time I need ya (oh, oh baby)

You doin the most (doin the most, yeah)
I wanna learn (I wanna learn)
To understand
Say I sampled a taste of your forever
And I like it babe (Ooo girl I like it)
I like it babe

[Bridge]
I used to have my dimes
Love was just a game to me
But now I know why loveÂ’s so amazing
Because it changed me
You never gave up
And now I know
True love's not taken
Thank God you who you are
Cause you gave love
From your heart

[Chorus]
Your doin the most (your doin the most)
I wanna learn (I wanna learn yeah)
To understand
Like you do everytime I need you

You doin the most (show me baby)
I wanna learn (I wanna learn)
To understand
Sampled a taste of your forever
And I like it babe (Ooo girl I like it babe)
I like it babe

All the times we fussed and fight
Wanna make you feel good tonight
This is your day suga
Smile for me babe

[Chorus]
Your doin the most (uh oh, your doing the most)
I wanna learn (girl I really want to understand)
To understand
Sampled a taste of your forever
And I like it babe (Ooh girl I like it)
I like it babe
You taste so good to me


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet