Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Slow Jam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Slow Jam".
3. Video është e këngës "Slow Jam", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Slow Jam  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Usher]
I was all alone
I was feeling rather low
i needed someone to
Lift my spirits up
So I dropped in on a dance
Just to take a glance
And there this lovely thing was
She was more than enough
I asked her for her hand
Said would you like to dance
So pleased that I had asked
She quickly took my hand
And we danced and fell in love
On a slow jam
Ohh

[Chorus]
Play another slow jam
This time make it sweet
On a slow jam
For my baby and for me
Play another slow jam
This time make it sweet
On a slow jam
For my baby and for me

[Monica]
Seems what you say is true
I feel the same way too
I waited all night long just to dance with you
And when you touched my hand
I knew you were the man
To turn my world around
And make my dreams come true
The magic in your eyes, made me realize
That everything I feel, has got to be real
And we danced and fell in love
On a slow jam

[Chorus]
Play another slow jam
This time make it sweet
On a slow jam
For my baby and for me
Play another slow jam
This time make it sweet
On a slow jam
For my baby and for me

[Usher]
I'm trying to find someone who
I can give my good lovin' to
Never, ever did I dream I'd find someone, yeah

[Monica]
Now I've been to find someone too
I prayed to heaven, and then I found you
I swear I fell in love the night you danced into my heart

[Chorus]
Play another slow jam
This time make it sweet
On a slow jam
Can I get a slow jam
Do you want to slow jam, baby
Play another slow jam
This time make it sweet
Can I get a slow jam
Play another slow jam
Are you gonna slow jam


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet