A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - His Mistakes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Do I remind you of the pain
That he put you through, girl
Is that the reason I`m to blame
Before I do it
Is it because he, treated you badly
I always stand accused
Protecting yourself, from somebody else
I`m not who`s hurting you, girl

And it`s killing me girl knowing you compare me to him
Always guilty before the sin
I can`t win, I can`t win
I`ll do anything to prove I love you
Baby girl but I refuse to
Pay for something I didn`t do
I love you, girl
But I refuse to stay
Paying for his mistakes

He left a scar across your heart
I understand, girl
Don`t let his wrongs tear us apart
Cause girl I`m your man

Just because he did
You swear I`m cheating
You think I just don`t care
Why must I do time
For another man`s crime
Girl you know that aint fair

And it`s killing me girl knowing you compare me to him
Always guilty before the sin
I can`t win, I can`t win
I`ll do anything to prove I love you
Baby girl but I refuse to
Pay for something I didn`t do
I love you, girl
But I refuse to stay
Paying for his mistakes

I know he did you wrong
But tell me what does that have to do with me
Trying to show you something real
Figure out what is going on
Before you look up and I`ll be gone..
I`ll do anything to prove I love you
Baby girl but I refuse
To pay for something I didn`t do, girl
I love you, and I love you I love you

I`ll do anything to prove I love you
Baby girl but I refuse
To pay for something I didn`t do, no
I love you, girl
But I refuse to stay
Paying for his mistakes


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019