Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Love You Gently

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love You Gently".
3. Video është e këngës "Love You Gently", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Love You Gently  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Verse 1]
First see the city skylights shining from my room
You're such a sight to see in the month of June
Beautiful like the moon's reflection when
It's passing off your skin
And before you let me in
I hear you say
It's been a long time
I say OK K K don't worry I got you
Do ya say
How bout some foreplay
Got that, got plenty, I got you
Do ya say
Play some slow ones
Got that Sade, Al Green, and Marvin Gaye too
To love you gently

[Chorus]
Let me love you gently
Lay back relax, Girl I'ma be
Light as a feather but hard as a rock
Cause daddy know just what you like
Gonna love you gently
Light as feather but hard as a rock

[Verse 2]
See I know just when to finish
And I know just when to start
And I'll be lovin your reaction
Every time I hit that spot
Gently
Bottom soft like leather
Gently
But the top is hard
Gently
Whisper your pleasures
Gently
Then I'll do my job
Invigorating, intense
Girl let me do what I do
I don't know what's echoing louder
The music or you
Gently
I ain't close to be done yet
Gently
But your getting real warm
Gently
Like the calm of the thunder
Gently
Right after the storm

You say, you say, do you say it girl
Make it
Gonna push it to the limit
It's yours, It's yours
See second place or win the race
I'm gonna be your number one
Til the sun shines
Here comes the sun
Forever more
Let's try and taste the moon again forever more

[Chorus]
Let me touch you gently
That's the sound of love
Ripping shades off the wall
Light as feather but hard as a rock
This might not be in the bedroom but I'm gonna love you girl gently
Light as a feather but hard as a rock

Let me touch you gently
Light as feather but hard as a rock
Gonna love you gently
Light as a feather but hard as a rock

[Outro]
Can you feel me girl
We don't need no room
All we need is me and you
Wanna love you


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet