Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - One Hand

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Hand".
3. Video është e këngës "One Hand", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - One Hand  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Me and my baby had the worst kinda fight
A lotta dirt slung up when she hung up
I could tell somethin' in her voice wasn't right
Booked at [? ] at last minute, 4am and she ain't home
Start dialin' up her digits, she ain't answerin' the phone
See headlights in my blinds, I'm losin' my mind
6:45 in the mornin', what's goin' on
Don't come up in here lyin'
She said, "Sit down, now baby, we need to talk"
She told me there was somebody else
And I had it coming

It was that room in Cancun
That stack of chips in Vegas
That college dorm in Georgia
That'll forever remain nameless
I know I got no right to judge you but it really hurts
And knowin' I deserve it makes it worst
Can't count the times I did you wrong on one hand
Can't count the times I made you cry on one hand
I know I told one too many lies
LyricsNever thought it'd turn around on me
Let's call it even and I won't up and leave
I can count the times you did me wrong on one hand
I can count the times you made me cry on one hand
Every man you ever gave your love on one hand Oh no, on one hand (On one hand) Breathin' heavy, heartbeat thumpin' so fast I gotta know right now, put it all out on the table Brace myself before I ask I'm a need places, names, and numbers Scratch that- tell me where he stay For the [? ] said be careful where you lay Man, I thought you let him go You best let me know How many days, how many ways did he hit that Did he make my queen his hoe? She said "What's done is done" {Couldn't think of nothing bad enough to call her? } Guess I had it coming Oh, it was that room in Cancun That stack of chips in Vegas That college dorm in Georgia That will forever remain nameless I know I got no right to judge you but it really hurts And knowin' I deserve it makes it worst Can't count the times I did you wrong on one hand Can't count the times I made you cry on one hand I know I told one too many lies Never thought it'd turn around on me Let's call it even and I won't up and leave I can count the times you did me wrong on one hand I can count the times you made me cry on one hand Every man you ever gave your love on one hand Oh no, on one hand (On one hand) Don't know what to do Try to forgive and forget But if I do, I know I look like a fool I did my dirt, and I made you hurt How the hell you turn it around and switch on me (Switch it on me) Go with the first in mind, and kick it I can't guarantee it won't happen again I can't let it go, but if I do For this day forward, we gotta promise to keep it on No, baby Can't count the times I did you wrong on one hand Can't count the times I made you cry on one hand I know I told one too many lies Never thought it'd turn around on me Let's call it even and I won't up and leave I can count the times you did me wrong on one hand I can count the times you made me cry on one hand Every man you ever gave your love on one hand Oh no, on one hand (On one hand)


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet