A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Dreamin'


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dreamin'" kënduar nga Usher.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kiss. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

"Now lemme tell ya my story, I got a man-sized predicament
And it's a big one, goes like this, yeah"

My my, ow, yeah!

Never had confession, never had a home
Never had no worry, until I met Domino

Ain't the virgin Mary, love her I confess
Got my hesitations, 'cause she kisses like the kiss of death

Loves lots of money, back's against the wall
Calls me "Sugar Daddy", she knows she's got me by the balls

They call her Domino - "so fine"

Got a reputation, haven't got a hope
It's a sticky situation, if she ain't old enough to vote

Loves to play with fire, loves to hurt so good
Loves to keep me burnin', 'cause she's a bad habit, bad habit
Bad habit that's good, good, good

They call her Domino, Domino, Domino

(Instrumental break)

"Every damn time I walk through that door, it's the same damn thing
That bi*ch bends over, and I forget my name - ow!"

Loves lots of money, back's against the wall
Calls me "Sugar Daddy", she knows she's got me by the balls - ow!
Loves to play with fire, love her I confess
Got no hesitations, cause she's a bad habit, bad habit, she's a bad habit!

"Yeah"Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019