A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
V-I-Z-I

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Pejë 
  • Residence:
  • Belgjikë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: V-I-Z-I is a singer of Hip-Hop music. Elvis Shala (ViZi) jeton dhe vepron ne Bruksel (Belgjikë). Pasi kishte filluar me heret te mirret me muzikë,bëri nje pauzë te shkurtër per tu rikthyer ne shtator te vitit të kaluar (2008). Njihet si Kengtar qe i kendon dashurisë, mir po ka edhe disa keng tjera edhe bashkpunime dhe punon ne gjdo stil te muzikes si per klub si per dashuri dhe keng te dhimbshme, sillet ne gjdo aspekt te muzikes e si gjdo her mir e ma mir tu perparu Do presim s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

KOG

Az-M

Bash

Driton Avdija

Nde-Rim

Big L

Ylldrit Jakupaj

Sharku Mc

Hary-B

Eazy-80


Tags: V-I-Z-I, Vizi, Elvis Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019