Më mbaj mend (për 1 muaj)

V.M

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Visar Muharremi
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: V.M është një këngëtar. Emri i vertet Visar Muharremi ka lindur dhe jeton ne Ferizaj esht 1 reper i ri i talentuar ai ka nje bashkpunim me reperin tjeter nga ferizai Yetmir Hella kengen deri von qe eshte mjaft e suksesshme Më datë 16 Nëntor 2014, V.M publikon videoklipin "Hero"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: V.M, Visar Muharremi, Vm

Komente 0