Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela: “Jam Mirë”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[02-12-2013]
“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vace Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigandja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.

Nga Zvicra ku jeton prej disa vitesh, Vace Zela ka reaguar ndaj lajmit të përhapur si virus në rrjete sociale ku pohohej se këngëtarja ka vdekur si pasojë e një sëmundje të rëndë.

“Jam mirë”, tha shkurt Vace Zela nga spitali ku po kurohet. Ndërkohë e bija, Irma dhe i shoqi i këngëtares, Pjetri pohuan për BalkanWeb se “nuk e dimë nga ka dalë lajmi, e tmerrshme sesi mund të nxjerrin lajme të tilla. Jemi të shokuar”.
 (BalkanWeb)Komente 0