Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Nuk E Fshehim Dashurinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  8Qyteti sonte vezullon.
U ndezen llampat me neon.
Te ndrit fytyra edhe ty,
Porsa takohemi ne te dy.

Laalalalaaa lalalalalaa
Laalalalaaa lalalalalaa

Ja përsëri parku ndriçohet,
për takim ora afrohet.
Te shkëlqen ty bukuria
I jep jete dashuria.

E kur hëna keto drita shikon.
Hap sytë plot me çudi.
E me vete ajo nis mendon
se dielli lindi përsëri.

REF. 2x:
Ndritni ju llampa neoni.
parkun ne na e ndriçoni
Këtu çdo natë ne do të vijmë.
Më nuk e fshehin dashurinë.

Laalalalaaa lalalalalaa
Laalalalaaa lalalalalaa

E kur hëna keto drita shikon.
Hap sytë plot me çudi.
E me vete ajo nis mendon
se dielli lindi përsëri.

REF. 2x:
Ndritni ju llampa neoni.
parkun ne na e ndriçoni
Këtu çdo natë ne do të vijmë.
Më nuk e fshehin dashurinë.


Vaçe Zela - Nuk E Fshehim Dashurinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Fshehim Dashurinë".
3. Video është e këngës "Nuk E Fshehim Dashurinë", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente 0