Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vajzat Nga Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  78
BIOGRAFIA: Vajzat Nga Kosova është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2009, Vajzat Nga Kosova publikojnë albumin "Këngë Nusnije"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKëngë Nusnije (2009)

Këngë Nusnije 4


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bitonia

Boyat

Asgje Sikur Dielli

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Ritmi I Rruges

Kthjellu

Tempulli G

Tags: Vajzat Nga Kosova, Vajza Kosovare


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet