Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - O Hajdi Motra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O hajdi motra ooooo
T'ja fillojna kanges o o o o o
T'ja fillojna kanges oooo

Jena vajza t'kulturume
E ja kena aneen o o o o
E ja kena aneen oooo

O hajdi motra oo
Hajdi rrehim defin oo o o o o
Hajdi rrehim defin oooooooo

O t'ja urojna oooo
Vllaut ton martesen o o o o o
Vllaut ton martesen oooooo

Ky tekst u dërgua nga S'ooo Shuj :-#


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 31/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0


Vajzat Nga Kosova - O Hajdi Motra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Hajdi Motra".
3. Video është e këngës "O Hajdi Motra", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.