Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Dil Lulije Dil Te Ura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Dil lulije dil te ura
Dil lulije dil te ura
Vina tmarim me shum vetura.
vina tmarin me shum vetura.
do me gra e do me burra do me gra e do me burra. vin i pari me flamura vin i pari me flamura.

Pritna lule se dot vina pritna lule se dot vina.
se pa ty o sun po rrina se pa ty o sun po rrina.
Paska vesh nusja jon rredhe paska vesh nusja jon rredhe. duket bukur si lul pranvere.
duket bukur si lul pranvere.

Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3\'nt..!*Publikimi: 14/05/2009


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0


Vajzat Nga Kosova - Dil Lulije Dil Te Ura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Lulije Dil Te Ura".
3. Video është e këngës "Dil Lulije Dil Te Ura", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.