Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Kur E Pash Oj Nan At Vajzen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T12:20:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur E Pash Oj Nan At Vajzen" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vajzat Nga Kosova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet