Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valbona Halili - O Bu Bu Mi Mome

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bu Bu Mi Mome".
3. Video është e këngës "O Bu Bu Mi Mome", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Halili - O Bu Bu Mi Mome  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hall Me Burrë Hall Pa Burrë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00o bu bu mi mome po me dhem kaptina
o bu bu bu bu mome mome po me dhem kaptina

do tshkoj te doktorri mome te marr aspirina
o do tshkoj te doktorri mome nuk marr aspirina

e ubu bu mi mome po me dhemka koma
u bu bu mi mome mome kjo koma

do tshkoj te doktorri mome per me gjet gjilpona
do shkoj te doktorri mome per me ble gjilpona

qaj qaj mos pusho mo i vogli lales o
e qaj e qja mos pusho mo i vogli lales o

e ubu bu me lale cme ka zon sevdaja
o bu bu me lale cme ka zon sevdaja

me nje cun tirone lale me ka gjet belaja
me nje cun tirone lale me ka gjet belaja

jarnanarnanarnane mo i vogli lales e
jarnanarnanarnao bukuroshi lales o

o jarnanarnanarnane bukuroshi lales je
jarnanarnanarnao gushpellumi lales o
jarnanarnanarnane bukuroshi lales je
jarnanarnanarnao o gushpellumi lales oo


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet