Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Halili - Jam Kapter Me Grada / U Bu Bu Mi Mome

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Kapter Me Grada / U Bu Bu Mi Mome".
3. Video është e këngës "Jam Kapter Me Grada / U Bu Bu Mi Mome", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Halili - Jam Kapter Me Grada / U Bu Bu Mi Mome  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

21/03/2012

2012-03-21T04:37:35+00:00Jam kapter me grada e
Jarnana o mo jarnane x2

Me vine gocat mrapa e
Jarnana o mo jarnane x2

Ref...
Dade moj da dadja ime
Me ke rrite moj me mundime
O da da dadja ime
Me ke lon moj jetime

Jam goce e Belikut e
Jarnana o mo jarnane x2

Punoj ne ferme t'Cerrikut e
Jarnana o mo jarnane x2

Ref...
Dade moj da dadja ime
Me ke rrite moj me mundime
O da da dadja ime
Me ke lon moj jetime

...

O dade jam copa copa
Per ty dade po m'dhem koka x2

Per ty po m'dhem koka e
Jarnana o mo jarnane
Per ty qaj me lot une
Jarnana na o mo jarnane

Ref...x2
Dade moj da dadja ime
Me ke rrite moj me mundime
O da da dadja ime
Me ke lon moj jetime

...

E u bu bu moj mome
Po me dhem kaptina x2

Do te shkoj te doktori mome
Do t'marr aspirina x2

E u bu bu mi mome
Po me dhemka koma x2

Do te shkoj te doktori mome
Per me ble gjilpona x2

Qaj qaj e mos pusho
Mor i vogli i lales o x2

E u bu bu mre lale
Ç'me ka zene sevdaja x2

Me nje çun Tirone lale
Me ka gjet belaja x2

Jarna na na na na ne
Mor i vogli i lales e
Jarna na na na na no
Mor i vogli i lales o

...

Jarna na na na na ne
Bukurosh i lales je
Jarna na na na na o
Gushpellum i lales o x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet