A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Valbona Mema - Dua Te Them (2002)

Valbona Mema - Jeta Eshte Kenga... Kendoje (2003)

Valbona Mema - Ec Bretkoce (Ep) (2005)

Valbona Mema - Fustani Me Pika (2006)

Valbona Mema - Laj E Thaj (2007)

Valbona Mema - Cohu Rexhe (2007)

Valbona Mema - Je Xerru 3 Here Prej Fiku (2009)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019