Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  220
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Valbona Peraj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Rritur dhe arsimuar ne Tirane prej 23 vjetesh. Studimet e larta i ka kryer per inxhinieri mekanike ne Universitetin Politeknik ne Tirane dhe juridik. Aktualisht rezidente ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Gjithashtu vazhdon te ndjek sttudime ne Manhatan. Ka punuar ne KESH OST Si Zedhenese me marredheniet me Publikun. Ka punur ne MInistrine e Transporteve ne DPSHTRR. Ajo ka qene imazhi i vajit Filiol per disa vite. Valbona ka nje djale. Valbo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Interesant (2006)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Meci

Valbona Zhuleku

Habibe Ostreni (Bibe)

Enxhi Nini

Drita D'avanzo

Mimoza Gjikola (Mimi)

Lora Braha

Fitore Gjonbalaj

Elida Kryeziu

Vjollca Robelli

Tags: Valbona Peraj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet